biuro@werker.pl       Telefon: + 48 784 462 416   lub +48 784 462 419

Polska wersja English version Deutschland version
Jesteś tutaj: OFERTY PRACY INNE BRANŻE KELNER /-KA HOTEL SPA *** (okolice Magdeburga )

KELNER /-KA HOTEL SPA *** (okolice Magdeburga )

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KELNERÓW/KELNEREK

Miejsce pracyNiemcy / okolice Goslaru

Obowiązki:

  • udzielanie informacji i doradzanie gościom restauracji przy wyborze dań z karty
  • przyjmowanie zamówień i serwowanie dań
  • przyjmowanie zapłaty i wydawanie reszty
  • dbanie o czystość, nakrywanie i dekoracja stołów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok!
  • BARDZO DOBRA znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • wykształcenie hotelarskie – mile widziane
  • prawo jazdy i samochód – mile widziane

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w 3-gwiazdkowym hotelu z możliwością zakwaterowania 190€ / m-c i wyżywienia 236 € / m-c,
  • pracę w wymiarze 42 godzin/tydzień na 2 zmiany: od 14:00 do 21:00 i od 16:00 do 23:00
  • stałe zatrudnienie, niemiecka umowa o pracę na czas określony a potem nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki: pensja stała + napiwki 2 000, 00 € brutto + napiwki
  • zdalną opiekę polskiego konsultanta na czas zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 784 462 416

lub wyślij sms o treści Goslar a oodzwonimy z ofertą

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne