Jesteś tutaj: Dla pracowników Dla kierowców Kierowca CE 2/1 Lubeka - plandeka 1950 € + 24 € diety - trasy międzynarodowe!

Kierowca CE 2/1 Lubeka - plandeka 1950 € + 24 € diety - trasy międzynarodowe!

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy / 23569 Lubeka

Nr Ref.: WW/ERT/2017

Obowiązki:

  • Prowadzenie auta ciężarowego: ciągnik siodłowy z plandeką,

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
    doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym na naczepie typu – plandeka,
  • podstawowy ADR,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (codzienna komunikacja, język transportowy)
  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2/1 (2 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego ok. 13 dni  pracujących, potem 6 dni wolne)
  • transport dalekobieżny – międzynarodówka (Niemcy, Benelux, Francja, Austria, Włochy – często te same miejsca za- i rozładunku )
  • pracę na nowoczesnych samochodach marki Volvo wyposażonych w klimatyzację postojową, lodówkę, ekspres do kawy, mikrofalówkę i telewizor,
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (Kindergeld),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz delegacji dziennych (diet),
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 416 lub 791 553 881

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne