Jesteś tutaj: Dla pracowników Dla kierowców Kierowca CE FIRANKA Plauen bez systemu WYSOKIE WYNAGRODZENIE 2000 € + 20 € diety

Kierowca CE FIRANKA Plauen bez systemu WYSOKIE WYNAGRODZENIE 2000 € + 20 € diety

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy – Plauen

Nr Ref.: WW/ ES /2017

Opis stanowiska:

  •         Powadzenie samochodu ciężarowego z naczepą,

Wymagania:

  •         aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,
  •         doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie na naczepie typu FIRANKA lub NACZEPA OTWARTA,
  •         znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (język transportowy),
  •         uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  •         pracę bez systemu, od poniedziałku do piątku 40 – 45 godz. tygodniowo ; weekendy wolne (zjazdy do domu),
  •         praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców, firma przestrzega zasad AETR,
  •         pracę na nowych, bogato wyposażonych samochodach,
  •         niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami (emerytura, socjal, itp.) ,
  •         umowa bezterminowa po okresie próbnym,
  •         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  •         możliwość zdobycia doświadczenia w  niemieckiej, prestiżowej Firmie,
  •         zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419/ 791 553 881

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne