biuro@werker.pl       Telefon: + 48 784 462 416   lub +48 784 462 419

Polska wersja English version Deutschland version
Jesteś tutaj: OFERTY PRACY INNE BRANŻE KIEROWCA B/MAGAZYNIER (lotnisko HEATHROW LONDYN)

KIEROWCA B/MAGAZYNIER (lotnisko HEATHROW LONDYN)

KIEROWCA VANa / Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Anglia - LONDYN

Opis stanowiska:

Angielska firma specjalizująca się w branży przesyłek interkontynentalnych poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca VANa / Pracownik Magazynowy.

Do obowiązków należy załadunek paczek na samochód i transport towaru między magazynami na terenie lotniska Heathrow Airport.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego ( umiejętność czytania w j. angielskim mile widziana )
  • ukończone 25 lat
  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z angielskim pracodawcą
  • gwarancja godzin pracy ( 37.5h / tygodniowo ) DLA CHĘTNYCH NADGODZINY SĄ ZAWSZE !!! ( PŁATNE 13 £ / h )
  • praca na ranną zmianę
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • firma zapewnia dodatkowe świadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe
  • atrakcyjny system zatrudnienia: 1 400,00 £ netto + nadgodziny.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 784 070 891

lub wyślij sms o treści HEATHROW a oodzwonimy z ofertą

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne