Jesteś tutaj: Dla pracowników Inne PRACA NA LOTNISKU HEATHROW LONDYN- KIEROWCA B/MAGAZYNIER ZAROBKI DO 2300 £ MIESIĘCZNIE

PRACA NA LOTNISKU HEATHROW LONDYN- KIEROWCA B/MAGAZYNIER ZAROBKI DO 2300 £ MIESIĘCZNIE

KIEROWCA VANa / Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Anglia - LONDYN

Nr ref: MP/HTRW/09/2017

Opis stanowiska:

Angielska firma specjalizująca się w branży przesyłek interkontynentalnych poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca VANa / Pracownik Magazynowy.

Do obowiązków należy załadunek paczek na samochód i transport towaru między magazynami na terenie lotniska Heathrow Airport.

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka angielskiego ( umiejętność czytania w j. angielskim mile widziana )

- ukończone 25 lat

- dobra kondycja fizyczna

- aktualne prawo jazdy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z angielskim pracodawcą

- gwarancja godzin pracy ( 37.5h / tygodniowo ) DLA CHĘTNYCH NADGODZINY SĄ ZAWSZE !!! ( PŁATNE 13GBP / H )

- praca na ranną zmianę

- przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie

- terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- firma zapewnia dodatkowe świadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe

- atrakcyjny system zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 070 891 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: mp@werker.pl,  wpisując w tytule MP/HTRW/09/2017.

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne