Jesteś tutaj: Dla pracowników Dla kierowców Kierowca CE plandeka 3/1 Paderborn - 100 € dniówki + diety + premie !

Kierowca CE plandeka 3/1 Paderborn - 100 € dniówki + diety + premie !

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy/okolice Paderborn

Nr Ref.: JS/MMV/2017

Zadania:

  • przewóz głównie palet na naczepie typu plandeka

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu plandeka
  • znajomość j. niemieckiego/angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • karta kierowcy + kod 95,
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej,

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • pracodawca nie zabiera dni urlopowych (1,5 dnia na miesiąc urlopu)
  • atrakcyjny system płacy,
  • praca w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy/ 1tydzień wolnego);
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

 Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419/ 791 553 881/ 784 000 305

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne