Jesteś tutaj: Dla pracowników Inne OPERATOR CNC NIEMCY BEZ JĘZYKA ! WYMAGANE AUTO

OPERATOR CNC NIEMCY BEZ JĘZYKA ! WYMAGANE AUTO

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

Operatora maszyny obrotowej CNC

Miejsce pracy:  Niemcy

Nr Ref.: MP/CNC-LP/2016

Zadania:

  • obsługa maszyn obrotowych

Wymagania:

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B +(własny samochód w celu dojazdu do miejsca pracy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + wysokie diety
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne