biuro@werker.pl       Telefon: + 48 784 462 416   lub +48 784 462 419

Polska wersja English version Deutschland version
Jesteś tutaj: OFERTY PRACY INNE BRANŻE PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Praca: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Obowiązki:

  •   zbieranie towarów z określonych miejsc i umieszczanie ich na pojazdach (Rollibox, Europaletach) za pomocą 2 metod: słuchawki i ekran dotykowy
  •   odpowiednie spakowanie i nadanie na czas skompletowanego zamówienia

Wymagania:

  •     chęć przyuczenia do pracy na stanowisku komisjonera
  •      znajomość języka niemieckiego  będzie dodatkowym atutem, ale NIE jest wymagana !
  •      prawo jazdy i samochód – mile widziane

Oferujemy:

  •      legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  •      pracę w wymiarze ok. 165h/tydzień na 2 zmiany
  •      atrakcyjne zarobki:

           od 1100€ do 1800€ netto w  Kiel i Lehrte
          od 1350€ do 1800€ netto w Eitting

  •         zdalną opiekę polskiego konsultanta na czas zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 784 070 891

lub wyślij sms o treści MAGAZYN a oodzwonimy z ofertą

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne