biuro@werker.pl       Telefon: + 48 784 462 416   lub +48 784 462 419

Polska wersja English version Deutschland version
Jesteś tutaj: OFERTY PRACY KIEROWCY Kierowca C+E kółka POLSKA -> NIEMCY (praca dla Ukraińców)

Kierowca C+E kółka POLSKA -> NIEMCY (praca dla Ukraińców)

KIEROWCA C + E

Miejsce pracy:  Polska/Niemcy/Unia Europejska

Zadania:

  • przewóz części samochodowych (AUTOMOTIVE) w transporcie międzynarodowym (kraje UE, w szczególności NIEMCY)

Wymagania:

  • minimum pół roku doświadczenia w pracy jako kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym,
  • wymagany podstawowy ADR,
  • aktualne prawo jazdy z kodem 95 i karta kierowcy oraz świadectwo o niekaralności,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana, NIE WYMAGANA,
  • w przypadku kierowców z Ukrainy znajomość języka polskiego wymagana na poziomie komunikatywnym,
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej (umowa na czas nieokreślony),

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop),
  • atrakcyjny system płacy  - 2 100,00 pln + 50 € diety / dzień ,
  • stałe trasy
  • nowoczesny i komfortowy tabor (naczepa MEGA),
  • praca w systemie ciągłym do uzgodnienia: 4/1 (jazda na kółkach lub przerzuty)
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

 Zainteresowany? Dzwoń -
+48 784 462 419
lub wyślij sms o treści POZNAN a oodzwonimy z ofertą

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne