biuro@werker.pl       Telefon: + 48 784 462 416   lub +48 784 462 419

Polska wersja English version Deutschland version
Jesteś tutaj: Dla pracodawców

1. USŁUGI

Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Znajdujemy odpowiedniego kandydata na każde stanowisko.

Zajmujemy się między innymi rekrutacją :

  • Kierowców kat. C+E
  • Mechaników
  • Spawaczy
  • Specjalistów ds. sprzedaży
  • Pracowników administracyjnych
  • Liderów Zespołu
  • Projekt Menadżerów

We współpracy z naszymi klientami dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im usługi najwyższej jakości. Ponadto na każdego naszego pracownika dajemy Państwu gwarancję.

2. ETAPY REALIZACJI

Analiza potrzeb:

Specjalnie dla państwa firmy sporządzamy profile kompetencji kandydatów, których Państwo oczekują. Aktywnie słuchamy potrzeb Państwa firmy i staramy się im sprostać używając nowoczesnych a zarazem najodpowiedniejszych metod rekrutacji. Dopasowujemy nasze działania do Państwa firmy.

Aktywne poszukiwanie kandydatów:

Zajmujemy się sporządzaniem ogłoszeń oraz zamieszczaniu ich w najczęściej odwiedzanych przez kandydatów portalach. Dopasowujemy treść ogłoszenia do kompetencji kandydatów. Nie zamykamy się tylko na przypływ aplikacji, naszych kandydatów poszukujemy również bezpośrednio. W naszej pracy kierujemy się nie tylko wiedzą i kompetencjami, ale również kreatywnością.

Rozmowy kwalifikacyjne – dokładna analiza kandydatów:

Analizujemy nadesłane aplikacje, wyłaniamy potencjalnych kandydatów. W zależności od potrzeb Klientów sprawdzamy wymagane kompetencje kandydatów poprzez rozmowy rekrutacyjne oraz inne znane nam narzędzia takie jak: testy inteligencji, testy osobowości, testy wiedzy oraz case study. Nasi rekruterzy weryfikują znajomość języków obcych u kandydatów.

Sporządzanie raportów, profili kandydatów

Specjalnie dla Państwa firmy przygotowujemy raport dotyczący opisu kompetencji oraz doświadczenia pracowników w formie profilu kandydata. Przygotowane przez nas profile trafiają do Państwa firmy, to daje Państwu możliwość wybrania najbardziej odpowiedniego kandydata.

Kandydat trafia do Państwa firmy:

Po akceptacji profilu, omawiamy dokładną datę przyjazdu potencjalnego pracownika do Państwa firmy

3. KORZYŚCI

Korzystając z naszych usług Państwa firma zaoszczędzi nie tylko czas, energię, ale i pieniądze zainwestowane w niewłaściwego kandydata. Z naszą pomocą znajdą Państwo rzetelnego, odpowiadającego wszystkim Państwa wymaganiom pracownika.

 


Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego.

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Gdzie nas znajdziesz?

Werker Sp. z o.o.
Ul. Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
biuro@werker.pl

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob-Nd: nieczynne